امروز : جمعه 21 مرداد 1401 ساعت : 11:21:18

کد مطلب : 2353 -تاریخ انتشار : سه شنبه 23 مرداد 1397 -ساعت : 17:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن
سرنوشت مبهم پتروشیمی بهشهر

در سایه بی مهری مسوولان شهری؛

سرنوشت مبهم پتروشیمی بهشهر

بی مهری مسوولان شهری نسبت به تیم لیگ برتری کشتی آزاد پتروشیمی بهشهر که از سوی بخش خصوصی هدایت می شود، ماندگاری را در شرق مازندران با تردید مواجه کرد.

به گزارش بهشهرما؛ تیم کشتی آزاد پتروشیمی بهشهر سال گذشته با وجود شایستگی به دلیل برخی ناداوری در بازی خارج از استان موفق به نایب قهرمانی در لیگ یک این رقابت ها و حضور در لیگ برتر شد و برای نخستین بار قدیمی ترین شهرستان شرق مازندران را به سطح اول کشتی کشور رساند.
با این وجود بی توجهی مسوولان شهری و حتی استانی به تنها نماینده شرق مازندران در رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد که 5 تیم از 8 تیم آن را مازنی ها تشکیل می دهند، این روزها حرف و حدیث هایی را مبنی بر انتقال امتیاز به دیگر شهرستان استان و حتی خارج از این خطه شمال کشور به وجود اورده است.
تیم پتروشیمی بهشهر که با اسپانسر خصوصی هدایت و چشمداشتی نیز به حمایت مالی دستگاه ورزش استانی و حتی شهرستانی ندارد، در حالی این روزها با بی مهری مسوولان بهشهری مواجه است که مشکل اصلی مازنی ها در تیمداری نبود اسپانسر و حامی مالی است.


بی مهری مسوولان شهری بلای ورزش شرق مازندران


رئیس هیات کشتی شهرستان بهشهر دلیل تردید تیمداری پتروشیمی در رقابت های کشتی آزاد با نام این شهرستان را بی مهری مسولان شهری می داند.
شهرام جعفری می گوید، پتروشیمی بهشهر بدون هیچ چشمداشت مالی و مادی برای رونق ورزش شرق مازندران به خصوص این شهر در لیگ یک تیمداری را شروع و توانست تیم را به سطح اول رقابت های کشتی آزاد برساند.
وی افزود : با وجود مشکل داوری در دیدار فینال ، تیم کشتی آزاد پتروشیمی بهشهر با جوانان جویای نام به نایب قهرمانی رسید و توانست چند کشتی گیر را به تیم ملی معرفی کند.
وی اضافه کرد : تاکنون هیچ مسوول شهری در بهشهر برای خداقوتی به کشتی گیران و دست اندرکاران تیم حاضر نشدند و این بی مهری اسپانسر بخش خصوصی را دلسرد می کند.


رایزنی برای ماندن


رئیس هیات کشتی شهرستان بهشهر گفت که رایزنی با حامی مالی و دلجویی از ایشان برای ماندگاری تیم در این شهرستان به عنوان نماینده شرق مازندران در حال انجام است.
جعفری ابراز امیدواری کرد تا با پادرمیانی مسوولان شهری اسپانسر حاضر به تیمداری با نام این شهرستان در رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد شود.


 رونق ورزش شرق مازندران


مدیرعامل پتروشیمی بهشهر دلیل تیمداری در این شهرستان زادگاهش را رونق ورزش و حمایت از جوانان بیان کرد.
مهدی انواری به خبرنگارایرنا گفت که هیچ مشکل مالی برای تیمداری در رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد ندارد و بی مهری مسوولان شهری و حتی مدیران ورزشی استانی نسبت به تیم که 80 درصدش را بازیکنان بومی تشکیل می دهند، باعث شده تا نسبت به آینده تیمداری دلسرد شود.
وی افزود : تیم کشتی آزاد پتروشیمی با وجود شایستگی برای قهرمانی در لیگ یک با اشتباه داوری به نایب قهرمانی رسید و این رتبه نشان از وجود استعداد ورزشی در بهشهر و حتی شرق مازندران دارد.


پیشنهاد انتقال تیم به داخل و خارج استان


مدیرعامل پتروشیمی بهشهر می گوید پیشنهاد زیادی ازسوی مسوولان تعدادی از شهرهای مازندران برای انتقال امتیاز تیم لیگ برتری کشتی آزاد به شهرشان را دارم و این پیشنهادات از سوی تعدادی از مدیران خارج از استان نیز داده شد.
انواری گفت که اگرچه اصراربه تیمداری در رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد را در فصل آینده دارم در صورت تداوم بی مهری امتیاز تیم را به شهرستان دیگری از مازندران انتقال می دهم.
در رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد کشور که پیش بینی می شود اوایل مهرماه شروع شود 8 تیم حضور دارند که 5 تیم از مازندران برای این رقابت ها نامنویسی کردند.لینک کوتاه مطلب :نظر شما در مورد : سرنوشت مبهم پتروشیمی بهشهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها