امروز : جمعه 21 مرداد 1401 ساعت : 11:28:03

کد مطلب : 2322 -تاریخ انتشار : دوشنبه 21 دی 1394 -ساعت : 01:02

چاپ به اشتراگ گذاشتن
از ابلاغ حکم فرماندار بهشهر تا پیدا شدن راهی برای خارج نشدن خانم‌ها از مسیر!

گزارشی از جلسه شورای اداری

از ابلاغ حکم فرماندار بهشهر تا پیدا شدن راهی برای خارج نشدن خانم‌ها از مسیر!

جلسه شورای اداری بهشهر به خواندن وصیت‎نامه دو شهید و ابلاغ فرماندار بهشهر اختصاص پیدا کرد.

به گزارش بهشهرما؛ دهمین جلسه شورای اداری این شهرستان، ظهر امروز با حضور مریم جمشیدی مدیرکل بانوان و خانواده استانداری مازندران و اعضای جلسه برگزار شد که حاوی مطالب مختلفی بود، سید خالق سجادی که پیش از این حکم سرپرستی فرمانداری را داشت، از امروز با دریافت حکم جدید، به‎طور رسمی فرماندار بهشهر است همچنین بخش جدیدی به جلسه شورای اداری اضافه شد و امام جمعه بهشهر نیز صحبت‎هایی برای بانوان داشت.
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات بهشهر در این جلسه با اشاره به اهمیت برنامه‎های دهه فجر به‎ویژه راهپیمایی 22 بهمن، گفت: حضور مسئولان در برنامه‌های فجر انقلاب اسلامی حائز اهمیت است و سبب دلگرمی مردم و اقتدار بیشتر نظام اسلامی می‎شود.
حجت‌الاسلام مهدی خوشرو اظهار کرد: فضای تبلیغاتی باید گسترده باشد و لازم است که همه دستگاه‌ها، ادارات، نهادها، بخشداری‎های مرکزی و یانه‌سر نیز تبلیغات محیطی خوبی داشته باشند تا فضای پر از شور و شعور انقلابی ایجاد شده و تداعی‎کننده روزهای پیروزی انقلاب ایران باشد.
امام جمعه بهشهر نیز در این جلسه با اشاره به اهداف انقلاب اسلامی شامل تحقق عدالت و معنویت، ایجاد برادری، اتحاد، همدلی و هم‌زبانی و پیاده شدن اسلام ناب محمدی (ص)، گفت: بی‎تردید، نظام دینی به‎دنبال ایجاد همدلی و هم‌زبانی است.
حجت‎الاسلام سیدعربعلی جباری با بیان اینکه اصول حاکم بر اخلاق مدیریتی نظام سیاسی اسلام بر پایه‎های محکمی استوار است، اظهار کرد: تقویت اعتقادات، اهمیت دادن به نظم و انضباط اداری، احترام به قانون و ضوابط، ارتباط مستقیم، صداقت و محبت با مردم و تحمل خواسته‌ها و دغدغه‌های آنها از جمله موارد اخلاق مدیریتی است.
وی با اشاره به موضوع انتخابات و اینکه انتخابات باید با سرنوشت و آبروی انقلاب گره زده شود، افزود: نمایندگانی را انتخاب کنیم که مردم‌باور و قانون‌شناس باشند و بتوانند مسائل را به‎خوبی رصد کنند.
امام جمعه بهشهر با اشاره به صحبت‎های سخنران جلسه، گفت: از مدیرکل بانوان و خانواده استانداری مازندران می‎خواهیم که ابتدا خود کتاب‌هایی را در مورد زنان قهرمان اسلام بخوانند و پس از آن افرادی که با او کار می‎کنند نیز همین کتاب‎ها را مطالعه کنند.
رئیس شورای فرهنگ عمومی بهشهر بیان کرد: برای اینکه خانم‌ها از مسیر خارج نشوند و در خیابان‌ها و بازارها بدون هدف قدم نزنند، باید کاری کنیم که مانند گذشته به گل‌دوزی و جوراب‌بافی و سایر هنرهای دستی روی بیاورند.
وی ادامه داد: در رابطه با تحکیم خانواده نیز ابتدا باید اصول دین را به خانواده‌ها بیاموزیم، وقتی که از حقیقت بگوییم آن‎وقت است که مجازی در کنار آن قرار می‎گیرد.
امام جمعه بهشهر حضور بانوان در انتخابات را نشانه احترام و عدم نگاه جنسیتی به زن دانست و گفت: اسلام دین مودت و رحمت و مساوات است و برتری انسان‎ها را در تقوا می‌داند.
به گزارش فارس، بخش جدیدی به جلسات شورای اداری بهشهر اضافه شد که به خواندن وصیت‌نامه شهدا اختصاص دارد و امروز هم وصیت‌نامه شهیدان علی‌رضا کشاورزیان و ابراهیم نعمتی خوانده شد، در این جلسه همچنین مسئول جدید پشتیبانی حفاری شمال و رئیس اداره ثبت اسناد بهشهر معرفی شدند.
علی نجفی فرمانده سپاه بهشهر نیز به مناسبت گرامی‎داشت عملیات‎های کربلای چهار و پنج، از اعزام 90 بسیجی به مشهد مقدس خبر داد.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران نیز در سخنانی از اهمیت توجه به کارآفرینی زنان سرپرست خانوار گفت و از مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری بهشهر خواست تا بانوان علاقه‎مند و با تجربه در این بخش را به استانداری معرفی کند.
مریم جمشیدی همچنین به وجود توانایی‎های خوب ورزشکاران زن در بهشهر اشاره کرد و خواستار توجه جدی‎تری به ورزش بانوان این شهرستان شد.
وی از مسئولان خواست تا در برپایی برنامه‎هایی که به مباحثی در راستای تحکیم خانواده اختصاص دارد، اهتمام بیشتری داشته باشند.
فرماندار بهشهر در جمع‌بندی جلسه از مدیران خواست تا نسبت به ارائه برنامه‎های خود اعم از کلنگ‎زنی یا افتتاح پروژه‎ها در زمان مناسب اقدام کنند، همچنین با توجه به حساسیت موضوع انتخابات و آگاهی و بصیرت مردم در این زمینه، در رفتارها و سخنان خود همچنین به‎کارگیری امکانات دولتی نهایت دقت را به‌خرج دهند.لینک کوتاه مطلب :نظر شما در مورد : از ابلاغ حکم فرماندار بهشهر تا پیدا شدن راهی برای خارج نشدن خانم‌ها از مسیر!

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها