امروز : جمعه 21 مرداد 1401 ساعت : 10:20:00

کد مطلب : 2260 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 09 دی 1394 -ساعت : 00:57

چاپ به اشتراگ گذاشتن

انگشتری متبرک رهبر انقلاب به یک استاندار اهدا شد/عکس

لوح تقدیر ستاد اقامه نماز کشور و انگشتر متبرک مقام معظم رهبری به دلیل اهتمام ویژه استاندار آذربایجان شرقی در ترویج فرهنگ نماز در آذربایجان شرقی به اسماعیل جبارزاده، استاندار آذربایجان شرقی اهدا شد.

به گزارش بهشهرما،در جلسه شورای اداری و اجلاس استانی نماز آذربایجان شرقی، لوح تقدیر ستاد اقامه نماز کشور و انگشتر متبرک مقام معظم رهبری به دلیل اهتمام ویژه استاندار آذربایجان شرقی در ترویج فرهنگ نماز در آذربایجان شرقی به اسماعیل جبارزاده اهدا شد.


در این لوح تقدیر که به امضای حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی رسیده، آمده است: توفیق خدمتگزاری به نماز، نور چشم پیامبر اکرم (ص) بالاترین هدیه الهی است، پاداشی که شما با حمایت و پشتیبانی از ستاد اقامه نماز ذخیره می‌کنید، بزرگترین پس انداز، حمایت و لطفی است که در سایه نماز دریافت می‌کنید واین، بهترین بیمه‌ها است.

در ادامه این تقدیرنامه آمده است: بنابر گزارشات واصله، بدین وسیله از اهتمام جنابعالی و همکارانتان در ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز در نوروز 1394 و از باب «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» صمیمانه تقدیر و تشکر می‌نمایم.

در این مراسم که با حضور نماینده ولی فقیه در استان، دبیر هیئت دولت و قائم مقام ستاد اقامه نماز حضور داشتند، این لوح به همراه انگشتری متبرک مقام معظم رهبری به استاندار آذربایجان شرقی اهدا شد.

انگشتری متبرک رهبر انقلاب به یک استاندار اهدا شد+عکس

انگشتری متبرک رهبر انقلاب به یک استاندار اهدا شد+عکس
 لینک کوتاه مطلب :نظر شما در مورد : انگشتری متبرک رهبر انقلاب به یک استاندار اهدا شد/عکس

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها