امروز : جمعه 21 مرداد 1401 ساعت : 09:47:43

کد مطلب : 9394 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 11 خرداد 1401 -ساعت : 10:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سرویس‌دهی ویژه مترو تهران در روزهای ۱۳ و ۱۴ خرداد

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از سرویس‌دهی ویژه این ناوگان در روزهای ۱۳ و ۱۴ خرداد به مناسبت برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) خبر داد.

به گزارش بهشهرما؛ مهدی شایسته اصل با اشاره به اینکه مترو تهران از شامگاه روز ۱۳ خرداد خدمات‌رسانی ویژه‌ به‌منظور جابه‌جایی زائران و شرکت‌کنندگان در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) را آغاز می‌کند، گفت: در این راستا سرویس‌دهی شبانه حرم تا حرم از ایستگاه شهرری تا ایستگاه حرم مطهر امام خمینی (ره) بافاصله حرکت ۳۰ دقیقه از ساعت ۲۳ تا ۶ صبح اجرا می‌شود.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب اسلامی، عنوان کرد: به‌منظور رفاه حال شهروندان و زائران، فاصله حرکت قطارهای خط یک مترو تهران در روز شنبه ۱۴ خردادماه از ۷ دقیقه به ۵ دقیقه و فاصله حرکت قطارها در خطوط دو و چهار از ۷ به ۶ دقیقه با اعزام قطارهای فوق العاده کاهش می‌یابد.

به گفته شایسته اصل؛ خط فرودگاه امام خمینی (ره) نیز در این روز به دلیل برگزاری مراسم سالگرد ارتحال بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران تا پایان مراسم سرویس‌دهی نخواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه سی و سومین مراسم سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی در ۱۴ خرداد برگزار می‌شود، افزود: شرکت بهره‌برداری متروی تهران آمادگی دارد تا در صورت نیاز نسبت به اعزام قطارهای فوق‌العاده اقدام کند تا تمام مسافران بتوانند به‌راحتی با مترو از حرم مطهر به سمت مقاصد خود اعزام شوند.


منبع : خبرگزاری فارس


لینک کوتاه مطلب :نظر شما در مورد : سرویس‌دهی ویژه مترو تهران در روزهای ۱۳ و ۱۴ خرداد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها