امروز : دوشنبه 06 تیر 1401 ساعت : 07:18:35

کد مطلب : 9344 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 04 خرداد 1401 -ساعت : 14:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت از مراکز و پروژه های درمانی شرق استان مازندران

بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت از مراکز و پروژه های درمانی شرق استان مازندران

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت به همراه نماینده مردم گلوگاه، بهشهر، نکا در مجلس و دکتر سید حبیب کاظمی معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از چندین مرکز و پروژه درمانی شرق استان مازندران بازدید کرد.

به گزارش بهشهرما؛ دکتر بهروز رحیمی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت از بیمارستان ثامن الائمه گلوگاه و پروژه فاز ۲ این بیمارستان بازدید کرد و ضمن قدردانی از زحمات کادر درمان، جهت تکمیل پروژه فاز ۲ این بیمارستان، قول مساعد داد.

بیمارستان ثامن گلوگاه در حال حاضر ۳۲ تخت دارد که مجوز افزایش تا ۶۴ تخت از سوی وزارت بهداشت صادر شده است.

وی با حضور در شهرستان بهشهر از پروژه در حال احداث بیمارستان امام خمینی(ره)، که در زمینی به مساحت ۸ هزار متر مربع در ۵ طبقه در حال ساخت است، بازدید کرد.

دکتر رحیمی همچنین مجوز بهره برداری موقت برای ساختمان های قدیمی تا تکمیل پروژه در حال احداث و فعالیت مجدد بیمارستان همانند سنوات گذشته بر اساس پروانه بهره برداری با ۱۲۰ تخت مصوب را صادر کرد.

وی از پروژه عمرانی بیمارستان تک تخصصی زنان و زایمان شهدای بهشهر که شامل اورژانس و توسعه بخش های بستری در سه طبقه به متراژ حدود دو هزار مترمربع در حال احداث است، بازدید کرد.


منبع : خبر فارسی


لینک کوتاه مطلب :نظر شما در مورد : بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت از مراکز و پروژه های درمانی شرق استان مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها