امروز : دوشنبه 06 تیر 1401 ساعت : 07:36:24

کد مطلب : 9342 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 04 خرداد 1401 -ساعت : 13:54

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نظارت میدانی اعضای کمیسیون عمران مجلس از پروژه‌های عمرانی استان مازندران/ بازدید از بافت فرسوده شهرستان‌های نکا و بهشهر

نظارت میدانی اعضای کمیسیون عمران مجلس از پروژه‌های عمرانی استان مازندران/ بازدید از بافت فرسوده شهرستان‌های نکا و بهشهر

رئیس و اعضای کمیسیون عمران مجلس در جریان سفر نظارتی خود به استان مازندران از پروژه‌های عمرانی شهرستان‌های بهشهر، نکا و گلوگاه بازدید کرده و در جریان میزان پیشرفت پروژه های در دست ساخت قرار گرفتند.

به گزارش بهشهرما؛ محمدرضا رضائی کوچی رئیس و تعدادی از اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با هدف نظارت میدانی از پروژه‌های عمرانی دردست ساخت و نیمه تمام استان مازندران، وارد شهر بهشهر شدند تا ضمن بازدید از پروژه‌های عمرانی این شهر در جریان وضعیت پروژه‌های شهرستان‌های نکا و گلوگاه قرار گیرند.

بر اساس این گزارش اعضای کمیسیون عمران مجلس از وضعیت رودخانه نکارود، بافت فرسوده ناکارآمد و منطقه آسیب پذیر عباس آباد شهر نکا و همچنین پل ورودی کمربندی شرقی نکا و پل روگذر سیلو نکا به سمت جاده نیروگاه شهید سلیمی نکا بازدید کرده و در ادامه وضعیت جاده نکا به نیروگاه شهید سلیمی و زیرگذر نیمه‌کاره روستای گل خیل و پل ورودی کمربندی شرقی نکا را مورد ارزیابی و بازدید قرار دادند.

رئیس کمیسیون عمران به همراه سایر اعضای کمیسیون عمران مجلس در ادامه نظارت میدانی خود از شهرستان بهشهر بازدید از تقاطع رستمکلا و غیر همسطح حسین آباد در مسیر جاده جدید بندر امیرآباد و از جاده امیرآباد به زاغمرز و بازدید از سالن ورزشی نیمه کاره روستای امیر آباد و میدان دانشگاه علم و فناوری و نیز بازدید از بافت ناکارآمد منطقه خیابان شهید مدنی و کوهی خیل و پل واقع در خیابان شهید مدنی و دیواره حفاظتی رودخانه برزو واقع در شهر بهشهر را در دستور کار خود داشتند.
همچنین بازدید از جاده نیمه کاره روستای کنت و بازدید از زیرگذر نیمه کاره روستای التپه و باسند و بازدید از سد گلورد و پل تخریب شده روستای کیاسر و گلزار شهدای روستای سفید چاه از جمله برنامه های دبگر نظارتی بهارستان نشینان در شهرستان بهشهر بود.

نظارتی میدانی از پروژه های عمرانی و نیمه کاره شهرستان گلوگاه برنامه دیگر اعضای کمیسیون عمران بود که با همراهی دستگاه‌های اجرایی و مسئولان استانی و منطقه ای و محلی انجام شد. در همین راستا از جاده محور آغوزدره به بار کلا و از محور دامغان به گلوگاه و پل تخریب شده روستای تیله نو و همچنین از وضعیت نابسامان روکش آسفالت کمربندی شهر گلوگاه و دیوار حفاظتی رودخانه جاری در شهر گلوگاه بازدید صورت گرفته و اعضای کمیسیون عمران در جریان وضعیت عملیات اجرایی این پروژه ها قرار گرفتند.

گفتنی است؛ اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی برای جمع بندی در فرمانداری شهرستان بهشهر با حضور فرماندار شهرستان های حوزه انتخابیه و مسئولان دستگاههای اجرایی جلسه برگزار کرده که در آن به جمع بندی مصوبات این سفر نظارتی می‌پردازند.


منبع : خبر فارسی


لینک کوتاه مطلب :نظر شما در مورد : نظارت میدانی اعضای کمیسیون عمران مجلس از پروژه‌های عمرانی استان مازندران/ بازدید از بافت فرسوده شهرستان‌های نکا و بهشهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها