امروز : شنبه 12 آذر 1401 ساعت : 04:53:21

کد مطلب : 9315 -تاریخ انتشار : شنبه 24 اردیبهشت 1401 -ساعت : 20:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن

آغاز موج جدید فعالیت‌های بنیاد ۱۵ خرداد در هفته جمعیت

بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان امام در هفته ملی جمعیت برنامه‌های متنوعی را درخصوص اجرای سیاست‌های تشویقی برای فرزندآوری برگزار خواهد کرد.

به گزارش بهشهرما؛ بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان امام در هفته ملی جمعیت برنامه‌های متنوعی را درخصوص اجرای سیاست‌های تشویقی برای فرزندآوری برگزار خواهد کرد.

بنابراین گزارش این بنیاد در راستای اهداف و ماموریت‌های تعریف شده در قانون جوانی جمعیت و همزمان با هفته ملی جمعیت برنامه‌های متنوعی در راستای فرهنگ‌سازی برای افزایش جمعیت و فرزندآوری برگزار خواهد کرد.

در ادامه آمده: از جمله برنامه‌های بنیاد ۱۵خرداد در هفته ملی جمعیت ، انعقاد تفاهمنامه با نهاد رهبری در دانشگاه‌ها به منظور ارائه تسهیلات فرزندآوری به زوج‌های دانشجو ،برگزاری نشست خبری با موضوع معرفی اهداف و معرفی کارویژه‌های تعریف شده در رویداد ملی طراحی برای کودک ، شروع توزیع بسته‌های لبخند مادری به خانواده‌های نیازمند شامل چهل قلم کالای مورد نیاز نوزاد تا دو سالگی خواهد بود.

همچنین در این هفته رویداد تد بنیاد ۱۵خرداد با موضوع جمعیت با حضور مدیران ارشد حوزه جمعیت در دولت و مجلس و با مشارکت فعالان این حوزه برگزار می‌شود.

در جشنواره طراحی برای کودک نیز طراحان صنعتی فعال در این حوزه ، ایده‌ها و طرح‌های اجرایی خود را برای طراحی منازل و وسایل زندگی خانواده‌های دارای ۳ فرزند و بیشتر در معرض قضاوت گروه داوری جشنواره قرار میدهند تا در مراحل بعد با حمایت بنیاد ۱۵خرداد این طرح‌ها اجرایی شوند.


منبع : خبرگزاری فارس


لینک کوتاه مطلب :نظر شما در مورد : آغاز موج جدید فعالیت‌های بنیاد ۱۵ خرداد در هفته جمعیت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها