امروز : دوشنبه 06 تیر 1401 ساعت : 07:11:36

کد مطلب : 9280 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 اردیبهشت 1401 -ساعت : 19:02

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دیدار عمومی مدیر کل بنیاد مازندران با ایثارگران زاغمرز بهشهر

دیدار عمومی مدیر کل بنیاد مازندران با ایثارگران زاغمرز بهشهر

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در زاغمرز بهشهر با جامعه معزز ایثارگری دیدار عمومی به عمل آورد.

به گزارش بهشهرما؛ سعید کهن سال مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران به اتفاق معاون بهداشت و درمان با حضور در زاغمرز بهشهر به صورت چهره به چهره در قالب ملاقات عمومی با جمعی از ایثارگران این منظقه دیدار کرد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در این ملاقات عمومی، درخواست خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان این منطقه را در حوزه های درمانی، اشتغال، حق پرستاری و ... از نزدیک بررسی و در مرحله رسیدگی و اقدام قرار داد.
کهن سال پس از آن در شهرستان قائمشهر با جانباز جواد جعفریان دیدار و ضمن بررسی شرائط موجود این جانباز، از نزدیک مشکل وی را مورد پیگیری قرار داد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در حاشیه ملاقات عمومی گفت: امروز خدمت خانواده های عزیز شهدا و ایثارگران زاغمرز بهشهر رسیدیم تا حضوری با این عزیزان دیدار داشته باشیم تا گره ای از مشکلات این قشر معزز برداریم.
کهن سال اظهار کرد: هدف ما این است که ملاقات عمومی با خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان را به سمت و سوی شهرستانها سوق دهیم و به صورت چهره به چهره با این عزیزان گفتگو داشته باشیم.
ملاقات عمومی در سایه تکریم و احترام با هدف رسیدگی به مشکلات خانواده های معظم شهدا و ایثارگران همزمان در بنیاد استان، در 22 شهرستان مازندران برگزار گردید.


منبع : خبر فارسی


لینک کوتاه مطلب :نظر شما در مورد : دیدار عمومی مدیر کل بنیاد مازندران با ایثارگران زاغمرز بهشهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها