امروز : دوشنبه 06 تیر 1401 ساعت : 07:34:06

کد مطلب : 9262 -تاریخ انتشار : جمعه 16 اردیبهشت 1401 -ساعت : 16:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بررسی کتاب «عادت‌های یک مغز شاد» در رادیو سلامت

کتاب «عادت های یک مغز شاد» یکشنبه ۱۸ اردیبهشت در برنامه رادیویی «عشق کتاب» از رادیو سلامت معرفی می شود.

به گزارش بهشهرما؛ برنامه رادیویی «عشق کتاب» روزهای یکشنبه ساعت 6 و 30 دقیقه از رادیو سلامت پخش می شود.

بررسی کتاب «عادت‌های یک مغز شاد» در رادیو سلامتسارا شریفی، تهیه کننده برنامه »عشق کتاب» گفت: این برنامه باهدف معرفی کتاب‌های حوزه روانشناسی و گپ و گفت با نویسندگان، مترجمان و اهل کتاب و قلم با هدف ترویج کتابخوانی پخش می‌شود.

وی افزود: این برنامه شامل بخش های متنوع است. بخش کتاب امروز به معرفی کتاب‌های حوزه روانشناسی اختصاص دارد. همچنین بخش کتاب تازه در قالب گفتگو با مروجان کتابخوانی و کتابخوان‌ها پخش می‌شود.

برنامه فردا به معرفی کتاب «عادت‌های یک مغز شاد» نوشته لورتا گرزیانو برونینگ ترجمه سیدمرتضی ارجمندی نسب اختصاص دارد و علیرضا برازنده نژاد نویسنده به عنوان مهمان در برنامه حضور دارد و در این باره صحبت می‌کند.

این کتاب اطلاعاتی به شما می‌دهد که با آن مغز خود را برای افزایش سطح سروتونین، دوپامین، اکسی‌توسین و اندورفین بازسازی کنید.

کتاب «عادت‌های یک مغز شاد» نشان می‌دهد چطور با تربیت مغز خود ترشح مواد شیمیایی شادی بخش را در بدن تحریک کنید. شما در هر صفحه از کتاب با تمرین ساده‌ای آشنا خواهید شد تا درک بهتری از نقش انتقال‌دهنده‌های عصبی شادی‌بخش پیدا کنید.

با خواندن این کتاب خواهید آموخت چگونه با تغییر مسیر جریان الکتریکی در مغز خود گذرگاه‌های جدیدی ایجاد کنید که ترشح این انتقال‌ دهنده‌های عصبی را تسهیل می‌کنند. حامدرضا مهتدی مجری کارشناس برنامه است.


منبع : خبرگزاری صدا و سیما


لینک کوتاه مطلب :نظر شما در مورد : بررسی کتاب «عادت‌های یک مغز شاد» در رادیو سلامت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها