امروز : دوشنبه 06 تیر 1401 ساعت : 06:21:25

کد مطلب : 9178 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 15 اردیبهشت 1401 -ساعت : 11:49

چاپ به اشتراگ گذاشتن
 استکبار جهانی مخالف مقدسات انقلاب اسلامی است

امام جمعه بهشهر در سخنرانی روز قدس:

استکبار جهانی مخالف مقدسات انقلاب اسلامی است

امام جمعه بهشهر در سخنرانی روز قدس با بیان اینکه استکبار جهانی مخالف مقدسات ماست گفت: آن ها می خواهند دین و مکتب و منبر و محراب ما نباشد، آنها می خواهند امام و رهبر شما وجود نداشته باشند.

به گزارش بهشهرما؛ حجت الاسلام عربعلی جباری امام جمعه بهشهر در سخنرانی روز قدس با اشاره به اینکه تقوای اقتصادی یعنی در حرکت به سمت پیشرفت سنگ اندازی و مانع تراشی نکنیم خاطرنشان کرد: حسب فرمایشات رهبر انقلاب که امسال را سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرینی نام گذاری کردند همه مسئولان باید تلاش کنند تا حق مردم در مسائل زندگی شان پایمال نگردد و ظلمی به آنها وارد نشود.

جباری گفت: همه باید دست به دست هم داده تا مسئله گرانی ها و اشتغال جوانان حل گردد.

وی گفت: روز قدس بی بدیل ترین ابتکار امام خمینی (ره) است که فرمودند قدس پاره تن اسلام است و امیدواریم که سرزمین اشغالی به اسلام بازگردد. اسراییل، آمریکا و کشورهای استکباری بدانند که فلسطین تنها نیست.

امام جمعه بهشهر اظهار کرد: تقوا بسیار مهم است، چراکه ما پیشوایان امیرالمومنین هستیم و او امام متقین و اهل تقوا است. خداوند متعال در قرآن و پیامبر و ائمه اطهار بزرگترین توصیه را به تقوا داشته اند.تمامی ائمه جمعه، مردم را در هر ۲ خطبه به تقوا دعوت می‌کنند چون مسئله مهمی است.

جباری تصریح کرد: تقوا دارای چند بخش است اعم از تقوای اقتصادی و سیاسی و تقوای اجتماعی که باید با دست در دست همدیگر قرار دادن مشکل اشتغال جوانان حل گردد، تقوای سیاسی یعنی جامعه با تقوا نه تنها از آمریکا نمی ترسد بلکه فریاد مرگ بر آمریکا سر می دهد.

وی گفت: درود خدا بر مردم شهید پرور، عالم پرور عزیز مازندران که در صحنه حضور پیدا کردند و به دنیا نشان دادند که ما همچنان در صف نمازی که علیه رژیم غاصب و کودک کش است هستیم.

جباری یاد و خاطره شهدای مقاومت، شهدای سلامت و سردار دلها را گرامی داشت و گفت: بدانید هیچگاه یهود و نصاری از شما خرسند نخواهند شد، راضی نخواهند بود مگر شما را تسلیم اهداف پلید خودشان کنند. استکبار جهانی می خواهد دین و مکتب و منبر و محراب شما نباشد، آنها می خواهند امام و رهبر شما نباشد.


منبع : خبر فارسی


لینک کوتاه مطلب :نظر شما در مورد : استکبار جهانی مخالف مقدسات انقلاب اسلامی است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها