امروز : شنبه 07 خرداد 1401 ساعت : 05:35:55

کد مطلب : 8492 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 07 بهمن 1400 -ساعت : 18:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن

قائم مقام دبیرخانه جشنواره بین المللی فارابی معرفی شد

طی نشستی با حضور کارکنان جشنواره بین‌المللی فارابی، مهدی عباس‌زاده به عنوان قائم‌ مقام رئیس دبیرخانه جشنواره بین المللی فارابی معرفی شد.

به گزارش بهشهرما؛ در این نشست، حجت الاسلام رضا غلامی، رئیس مؤسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، با یادآوری نقش و جایگاه ویژه جشنواره بین‌المللی فارابی در پیشرفت علوم انسانی و اسلامی، بر ضرورت حفظ و ارتقاء منزلت علمی جشنواره و برگزاری اختتامیه آن در موعد مقرر تاکید کرد.

غلامی افزود : سیاست ما در جشنواره بین‌المللی فارابی چرخش مدیران و اعضای کمیته‌های علمی پانزده‌گانه و همچنین کمیته بین‌الملل به منظور ایجاد تنوع فکری در چارچوب نصاب‌های علمی جشنواره است. بنابراین در جشنواره سیزدهم، نزدیک به 70 درصد اعضاء کمیته‌های علمی تغییر و اساتید مبرز و باسابقه جدیدی جایگزین اساتید قبلی خواهند شد.

وی گفت: یکی از امتیازات دبیرخانه جشنواره فارابی، حضور کارکنان حرفه‌ای، با تجربه و دلسوز می‌باشد که توانسته‌اند ضمن صیانت از استانداردهای حاکم بر جشنواره، گام به گام به پیشرفت جشنواره فارابی کمک کنند.

رئیس مؤسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم ادامه داد: حضور دکتر عباس‌زاده به عنوان فردی دانشمند و با تجربه به عنوان قائم‌ مقام رئیس دبیرخانه فرصت خوبی را برای ارتقاء جشنواره سیزدهم فراهم‌ کرده است.

شایان ذکر است، مهدی عباس‌زاده، دانشیار فلسفه پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و معاون پژوهشی آن پژوهشگاه است و دبیری علمی دو دوره جشنواره علمی علامه طباطبایی را در کارنامه خود دارد.


منبع : خبرگزاری تسنیم


لینک کوتاه مطلب :نظر شما در مورد : قائم مقام دبیرخانه جشنواره بین المللی فارابی معرفی شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها