امروز : شنبه 09 بهمن 1400 ساعت : 13:03:42

کد مطلب : 6123 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 آذر 1400 -ساعت : 20:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بازدید معاون رئیس جمهور از توانمندی‌های کشتیرانی در بندر شهید رجایی

معاون اقتصادی رئیس جمهور با همراهی مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از بندر شهید رجایی و امکانات و توانمندی‌های گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در این بندر و استان هرمزگان بازدید کرد.

به گزارش بهشهرما؛ آقای محسن رضایی صبح امروز (پنجشنبه چهارم آذر ماه) با حضور در بندر شهید رجایی ضمن بازدید از این بندر راهبردی با همراهی محمدرضا مدرس خیابانی، از یکی از کشتی‌های ناوگان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و همچنین دیگر امکانات گروه کشتیرانی بازدید کرد.

وی طی این بازدید گفت: سیاست ما در دولت برای حمل کالا این است که حمل و نقل را یکسره کنیم.

رضایی با تأکید بر اینکه معطل ماندن برخی از کالا‌ها در گمرک موجب می‌شود که یک درصد به قیمت تمام شده کالا‌ها اضافه شود، تصریح کرد: همین امر یکی از عوامل تورم و گرانی کالاست لذا هر چه حمل و ترخیص کالا روان‌تر شود تورم نیز کاهش می‌یابد.

معاون اقتصادی رئیس جمهور در ادامه با فرماندۀ "کشتی راین" متعلق به ناوگان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران که در اسکلۀ بندر شهید رجایی در حال تخلیه و بارگیری کالا می‌باشد دیدار و گفتگو کرد.

وی در این دیدار با توضیحات محمدرضا مدرس خیابانی در جریان روند حمل و نقل کالا از طریق ناوگان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.

همچنین، در ادامه این بازدیدها، محسن رضایی از "کشتی‌سازی عظیم گسترش" و همچنین "شرکت تعمیرات کشتی پرشیاهرمز" متعلق به گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران بازدید به عمل آورد.

در این بازدید مدرس خیابانی نائب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به بیان توضیحاتی درباره فعالیت‌های شرکت پرشیا هرمز و خدمات تعمیراتی‌ای که این شرکت انجام می‌دهد، پرداخت.


منبع : خبرگزاری صدا و سیما


لینک کوتاه مطلب :نظر شما در مورد : بازدید معاون رئیس جمهور از توانمندی‌های کشتیرانی در بندر شهید رجایی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها