امروز : یکشنبه 04 مهر 1400 ساعت : 23:15:12

کد مطلب : 377 -تاریخ انتشار : شنبه 22 فروردین 1394 -ساعت : 12:54

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مردم یمن در برابر ظلم عربستان کوتاه نخواهند آمد

امام جمعه ساری:

مردم یمن در برابر ظلم عربستان کوتاه نخواهند آمد

امام جمعه ساری:مردم یمن در برابر ظلم عربستان کوتاه نخواهند آمدامام جمعه ساری گفت: مردم یمن جنگجو هستند و در برابر ظلم عربستان کوتاه نخواهد آمد.

مازند پارلمان -  آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان ساری با تبریک هفته زن اظهار کرد: بانوان انقلاب اسلامی برای موفقیت در زندگی از اقدامات حضرت زهرا (س) الگو بگیرند.

وی با اشاره به اینکه فاطمه‌زهرا (س) الگوی زنان مسلمان و غیرمسلمان در دنیا است، بیان کرد: این بزرگوار مادر نمونه در جهان است و سه شهید تقدیم اسلام کرد و خود نیز در راه اسلام به شهادت رسید.

نماینده ولی‌فقیه در مازندران خاطرنشان کرد: در دامن حضرت زهرا (س) فرزندانی تربیت شدند که جان‌شان را نثار اسلام کردند و نمونه این مورد در جهان اصلا نداریم.

وی با اشاره به اقدامات سالگرد شهید صیاد‌شیرازی در کشور اظهار داشت: این مرد بزرگوار به دست منافقان به شهادت رسیدند.

طبرسی درباره سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع مداحان کشور گفت: سخنان رهبر معظم انقلاب پیام، راهبرد و بیانیه بود.

امام جمعه ساری با اعلام اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی تیم مذاکره‌کننده را تایید کرد: افزود: معظم‌له در سخنان خود ماهیت دشمنان در میز مذاکره را به خوبی افشا کرد.

وی با بیان اینکه وحدت و همدلی در داخل کشور باید حفظ شود، ادامه داد: ما باید در برابر تحریم‌ها به خوبی ایستادگی کنیم، رهبر معظم انقلاب با اصل مذاکره مخالف نبودند ولی درباره جزییات مذاکره حرف‌های برای گفتن دارند.

این مسئول با اشاره به سخنان رهبری درباره بررسی بیشتر مسائل مطرح شده در مذاکره، گفت: رهبر معظم انقلاب در سخنان خویش خطاب به مسئولان مذاکره‌کننده اعلام کرد از همه ظرفیت داخلی برای بررسی بیشتر موارد مطرح شده در مذاکره استفاده شود.

وی با اشاره به اقتدار رهبران انقلاب اسلامی در زمان مبارزه با شاه و در حال حاضر که پرچم آن به دست رهبر معظم انقلاب است، بیان کرد: دشمنان اسلام تلاش زیادی برای خاموش کردن ندای اسلام به خرج دادند ولی کمترین موفقیتی به دست آوردند.

وی با اعلام اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران با مردم ایران رو راست است، افزود: حرف رهبری چون از دل بر می‌آید بر دل می‌نشیند.

وی با اشاره به مشکلاتی که شاه سعودی برای مردم یمن به وجود آورد، تصریح کرد: شاه عربستان بیماری فراموشی دارد و عربستان با دستور آمریکا به یمن حمله کرد.

طبرسی با بیان اینکه یمن کشور بسیار بزرگی است، خاطرنشان کرد: مردم یمن جنگجو هستند و در برابر ظلم عربستان کوتاه نخواهد آمد.

وی بیان کرد: مسئولان عربستان در حمله به یمن اشتباه کردند و سود حمله به یمن به جیب آمریکا و ایادی صهیونیست می‌رود.

نماینده ولی‌فقیه در مازندران بیان داشت: مردم یمن در برابر ظلم با هم متحد شدند و مسئولان عربستان نمی‌توانند در برابر ملت مبارز یمن ایستادگی کنند.

وی با محکوم کردن جنایت آل‌سعود، گفت: مردم مازندران امروز بعد از نماز جمعه خیانت آل‌سعود به مردم یمن را محکوم می‌کنند.


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :نظر شما در مورد : مردم یمن در برابر ظلم عربستان کوتاه نخواهند آمد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها