امروز : شنبه 09 بهمن 1400 ساعت : 14:17:01

کد مطلب : 3588 -تاریخ انتشار : یکشنبه 09 آبان 1400 -ساعت : 10:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن

جوان‌گرایی در وزارت کار/ سرپرست معاونت اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی حکمی «محمود کریمی بیرانوند» را به عنوان سرپرست معاونت اشتغال و کارآفرینی این وزارتخانه منصوب کرد.

به گزارش بهشهرما؛ حجت‌الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی محمود کریمی بیرانوند را به عنوان سرپرست معاونت اشتغال و کارآفرینی این وزارتخانه منصوب کرد.

کریمی متولد 1367 و تا مقطع دکتری اقتصاد نفت و گاز تحصیل کرده است. مشاور معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) در حوزه جهادگران کارآفرین و اقتصاد دانش بنیان، مدیر عاملی صندوق سرمایه گذاری نوید و دبیر مؤسسه رصام از جمله فعالیت‌های شغلی کریمی در گذشته است.

وی همکاری پژوهشی با موسسات معتبر علمی، مشاور حوزه اشتغال کمیته امداد، نائب رئیس قرارگاه رفاه مردم در وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی را در کارنامه خود دارد.

کریمی پژوهشگر و فعال حوزه اقتصاد مقاومتی است که طراحی موکب اشتغال محرومان، عضویت در انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی، مدیر گروه اقتصاد نظری دانشکده مردمی اقتصاد مقاومتی و طراحی شبکه جارا (جبهه اقتصادی رسانه ای انقلاب اسلامی) از جمله اقدامات وی در این حوزه بوده است.


منبع : خبرگزاری تسنیم


لینک کوتاه مطلب :نظر شما در مورد : جوان‌گرایی در وزارت کار/ سرپرست معاونت اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها