امروز : شنبه 09 بهمن 1400 ساعت : 13:55:10

کد مطلب : 3556 -تاریخ انتشار : شنبه 08 آبان 1400 -ساعت : 20:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن

برگزاری «کنسرت» ۲۴۰ میلیون تومان!/ کلاهبرداران دستگیر شدند

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی پایتخت از شناسایی و انهدام باند سه نفره‌ای خبر داد که به بهانه‌های مختلف از دختران جوان کلاهبرداری می کردند.

به گزارش بهشهرما؛ کارآگاه جهانگیر تقی پور معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری اعضای باند 3 نفره‌ای خبرداد که به بهانه های مختلف از دختران جوان کلاهبرداری می کردند.

سرهنگ کارآگاه تقی پور در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: زن جوانی به اداره چهاردهم پلیس آگاهی تهران مراجعه و اظهار کرد که از طریق یکی از دوستانش با مرد جوانی آشنا شده و برای برگزاری کنسرت مبلغ 2 میلیارد و 400 میلیون ریال به حساب پدرش واریز کرده اما بعد از انتقال وجه دیگر تلفن ها را جواب نمی دهد.

کارآگاه تقی پور تصریح کرد: در بررسی های پلیسی مشخص شد صاحب حساب فوت کرده و متهم با استفاده از کارت بانکی پدر فوت شده‌اش از مالباخته کلاهبرداری کرده است.

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران ادامه داد: با رصد اطلاعاتی محل های تردد متهم تحت کنترل در آمد و وی در محدوده میدان ونک دستگیر شد.

وی گفت: متهم پس از دستگیری به 13 فقره کلاهبرداری با همکاری 2 همدستش در استان البرز و تهران اعتراف و اظهار داشت که با ترفندهای مختلف مانند اجرای کنسرت و ازدواج از بانوان جوان کلاهبرداری می کردند.

سرهنگ تقی پور با بیان اینکه سایر همدستان وی نیز در عملیات مستقل دیگری دستگیر شدند اعلام کرد: کارشناسان ارزش ریالی اموال کلاهبرداری شده را 16 میلیارد ریال برآورد کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: تحقیقات تکمیلی در این رابطه ادامه دارد.


منبع : خبرگزاری فارس


لینک کوتاه مطلب :نظر شما در مورد : برگزاری «کنسرت» ۲۴۰ میلیون تومان!/ کلاهبرداران دستگیر شدند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها