امروز : شنبه 09 بهمن 1400 ساعت : 13:32:08

کد مطلب : 3545 -تاریخ انتشار : شنبه 08 آبان 1400 -ساعت : 17:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن

چرا دستورالعمل رایگان شدن تست کرونا ابلاغ نمی‌شود؟

نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رییس کمیسیون بهداشت و درمان از ابلاغ نشدن دستورالعمل رایگان بودن تست تشخیص کرونا انتقاد کرد و خواستار ورود کمیسیون بهداشت به این موضوع شد.

به گزارش بهشهرما؛ عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رییس کمیسیون بهداشت و درمان از ابلاغ نشدن دستورالعمل رایگان بودن تست تشخیص کرونا انتقاد کرد و خواستار ورود کمیسیون بهداشت به این موضوع شد.

متن نامه عباس مقتدایی نماینده اصفهان به حسینعلی شهریاری رییس کمیسیون بهداشت و درمان به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر شهریاری
رییس محترم کمیسیون بهداشت و درمان مجلس

باسلام و احترام،

همانگونه که مستحضرید با مصوبه شورای عالی بیمه سلامت، آزمایش(تست) پی سی آر رایگان شد.
در روزهای اخیر پس از مطالبه هموطنان عزیز، مدیرکل محترم درمان غیر مستقیم به سازمان تامین اجتماعی اظهار نموده که آزمایش رایگان پی سی آر در انتظار ابلاغ شیوه نامه اجرایی از سوی شورای عالی بیمه است. عدم ابلاغ این شیوه نامه، باعث ایجاد سردرگمی فراوان برای هموطنان و مجموعه های درمانی و بیمه ای شده است.
اینجانب طی مکاتبه ای با وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مورخ ۲۱/۶/۱۴۰۰ و قرائت تذکر کتبی در صحن علنی مورخ ۱۸/۷/۱۴۰۰ بر ضرورت تسریع در صدور دستورالعمل مربوطه تاکید نمودم که متاسفانه تاکنون اقدامی صورت نگرفته است.
خواهشمند است با توجه به اینکه این موضوع در حیطه وظایف آن کمیسیون می باشد، دستور لازم جهت پیگیری و نظارت را صادر فرمایید.
از حسن توجه جنابعالی قدردانی می نماید.


منبع : خبرگزاری فارس


لینک کوتاه مطلب :نظر شما در مورد : چرا دستورالعمل رایگان شدن تست کرونا ابلاغ نمی‌شود؟

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها