امروز : شنبه 06 آذر 1400 ساعت : 03:14:14

کد مطلب : 2563 -تاریخ انتشار : سه شنبه 20 مهر 1400 -ساعت : 11:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فراخوان دهمین جشنواره شعر دفاع مقدس خوزستان

مهلت ارسال اثر به دهمین جشنواره استانی شعر دفاع مقدس خوزستان تا ۳۰ مهرماه تمدید شد.

به گزارش بهشهرما؛ مسئول واحد ادبیات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان با بیان اینکه فراخوان این جشنواره شهریورماه اعلام شد، گفت: براساس این فراخوان، موضوعات جشنواره شعر شامل؛ دفاع مقدس، آزادگان، مادران شهدا، جانبازان شیمیایی، مقاومت بین‌المللی اسلامی، شهدای مقاومت و مدافعان حرم، دفاع مقدس و جنگ نرم، دفاع مقدس و مدافعان سلامت، دفاع مقدس و کودک و نوجوان هستند.فراخوان دهمین جشنواره شعر دفاع مقدس خوزستان

ستاره عرفانی درباره شرایط ارسال اثر به جشنواره اظهار کرد: اشعار ارسالی قبلاً در کتاب مستقل یا مشترک یا نشریه منتشر نشده باشند. آثار به صورت تایپی در قالب فایل word به دبیرخانه جشنواره ارسال شوند. توجه به ویژگی‌های بومی هر استان و حماسه آفرینی‌های رزمندگان در عملیات‌ها و یگان‌ها و استفاده از زبان و گویش‌های محلی (همراه با ترجمه فارسی) امتیاز ویژه خواهد داشت.

عرفانی افزود: محدودیتی در ارسال آثار به جشنواره وجود ندارد. شرکت‌کنندگان لازم است نام و نام خانوادگی، سال تولد، تحصیلات، نشانی محل سکونت و شماره تماس خود را در انتهای اثر درج و آثار خود را به نشانی الکترونیکی galogahesorkh@gmail.com ارسال کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اشعار منتخب استان برای شرکت در بخش ملی به دبیرخانه ملی ارسال و از آثار منتخب در مراسم اختتامیه استانی تجلیل می‌شود.


منبع : خبرگزاری صدا و سیما


لینک کوتاه مطلب :نظر شما در مورد : فراخوان دهمین جشنواره شعر دفاع مقدس خوزستان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها