امروز : شنبه 06 آذر 1400 ساعت : 02:43:59

کد مطلب : 2448 -تاریخ انتشار : شنبه 17 مهر 1400 -ساعت : 14:43

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مسابقه «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» تمدید شد

هشتمین دوره مسابقه کتاب‌خوانی «پویا» با محوریت مجموعه «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» ویژه گروه سنی کودک و نوجوان تمدید شد.

به گزارش بهشهرما؛ هشتمین دوره مسابقه کتاب‌خوانی «پویا» با همکاری مرکز رسانه‌ای شیرازه، شبکه پویا، شبکه نهال و انتشارات امیرکبیر که با محوریت مجموعه کتاب «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» از دوازدهم مردادماه شروع به‌کار کرده است، تا بیستم آبان ماه تمدید شد.

مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی ویژه کودک و نوجوانان بوده و در هشتمین دوره خود به سراغ مجموعه دوست‌داشتنی و پرطرفدار «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» نوشته مرحوم مهدی آذریزدی رفته است. این مجموعه هشت‌جلدی شامل ۱۸ داستان قرآنی از «قرآن کریم»، ۲۴ داستان از «مثنوی معنوی»، ۲۱ داستان از «مرزبان نامه»، ۲۵ داستان از مجموعه «کلیله و دمنه»، ۱۳ داستان از «سندبادنامه و قابوسنامه» و ۲۱ داستان از «قصه‌های شیخ عطار»، داستان‌هایی از «گلستان و ملستان» و زندگانی چهارده معصوم است.

رهبر انقلاب در تمجید از مجموعه «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» فرمودند: «من خودم را از جهت رسیدگی به فرزندانم، بخشی مدیون آقای آذریزدی و کتاب این مرد می‌دانم... در سطح شعاع ارتباطات فامیلی و دوستانه، هرجا دستم رسید و فرزندی داشتند که مناسب بود با این قضیه، این کتاب ایشان را معرفی کردم.»

مهلت شرکت در این پویش از دوازدهم مردادماه تا پایان آبان ماه۱۴۰۰ تمدید شده و جوایز این دوره از پویش پویا، ۲۰۰ میلیون ریال وجه نقد خواهد بود که با قرعه‌کشی به برگزیدگان اهدا خواهد شد.

علاقه‌مندان برای تهیه کتاب و سؤالات مسابقه می‌توانند عدد ۸ را به ۵۰۰۰۴۰۱۴۲ ارسال کرده، یا با مراجعه به سایت amirkabirpub.ir یا کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور، کتاب را تهیه کنند.

 


منبع : رجانیوز


لینک کوتاه مطلب :



مطالب مرتبط با : مسابقه «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» تمدید شد
نظر شما در مورد : مسابقه «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» تمدید شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها