امروز : شنبه 06 آذر 1400 ساعت : 02:22:36

کد مطلب : 2414 -تاریخ انتشار : شنبه 17 مهر 1400 -ساعت : 11:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اقدامات لازم برای اجرای طرح‌های فاضلاب در غرب اهواز

برای حل مشکل فاضلاب غرب اهواز در سه بخش شبکه فاضلاب، تصفیه‌خانه و ایستگاه‌های پمپاژ باید اقدامات لازم انجام شود.

به گزارش بهشهرما؛ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: برای حل مشکل فاضلاب غرب اهواز در سه بخش شبکه فاضلاب، تصفیه‌خانه و ایستگاه‌های پمپاژ باید اقدامات لازم انجام شود تا شاهد تکمیل فاضلاب در غرب اهواز باشیم.اقدامات لازم برای اجرای طرح‌های فاضلاب در غرب اهواز

محمدرضا کرمی‌نژاد در خصوص آخرین وضعیت تصفیه‌خانه غرب اهواز افزود: اجرای این تصفیه‌خانه با فاینانس خارجی بوده و پیمانکار نیز پای کار است و مقدمات فراهم شده است تا با اجرای این تصفیه‌خانه ۱۵۶ هزار متر مکعب در شبانه‌روز، پساب خروجی از این تصفیه‌خانه داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: در جلسه‌ای که با حضور وزیر نیرو داشتیم تصمیم گرفته شد، اجرای شبکه فاضلاب غرب اهواز به صورت کامل در بخش‌هایی که باقی‌مانده است به مناقصه برود.

کرمی‌نژاد عنوان کرد: این مناقصه حدود ۵ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان هزینه دارد که شامل ۸۰۰ کیلومتر خط، ۳۰ کیلومتر خطوط اصلی و ۱۵ ایستگاه پمپاژ است که باید در مدت زمان مقرر اجرایی شود.

وی افزود: تکمیل تصفیه‌خانه غرب اهواز و احداث تصفیه‌خانه فاضلاب عین دو اهواز نیز جزیی از این طرح‌ها هستند که بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده برای حل مشکل همیشگی فاضلاب غرب اهواز، باید اجرایی شوند.


منبع : خبرگزاری صدا و سیما


لینک کوتاه مطلب :مطالب مرتبط با : اقدامات لازم برای اجرای طرح‌های فاضلاب در غرب اهواز
نظر شما در مورد : اقدامات لازم برای اجرای طرح‌های فاضلاب در غرب اهواز

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها